دوربین مداربسته دام 1/4 مگاپیکسل داهوا مدل HAC-HDW1000M

جدید دوربین مداربسته دام 1/4 مگاپیکسل داهوا مدل HAC-HDW1000M نمایش بزرگتر

HAC-HDW1000M

محصول جدید

0 تومان بدون مالیات.

درگاه های امن بانک های خصوصی
درگاه های امن بانک های خصوصی

اطلاعات بیشتر

دوربین مداربسته داهوا Dahua

دوربین مداربسته داهوا DAHUA مدل HAC-HDW1000M

دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HDW1000M یک دوربین دام و به صورت سقفی نصب می شود و مناسب برای نصب در محیط های داخلی است. این دوربین تحت پروتکل HDCVI می باشد. دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HDW1000M از دسته دوربین مداربسته های ارزان قیمت می باشد که قیمت مناسب دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HDW1000M باعث کاربرد فراوان آن در مجتمع های مسکونی ، تجاری ، و اداری کوچک می شود. در کنار به صرفه بودن این دوربین از لحاظ اقتصادی به کیفیت تصویر خوب آن نیز می توان اشاره نمود.

لنز دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HDW1000M

وضوح تصویر این دوربین مداربسته داهوا 1/4 مگاپیکسل می باشد . لنز آن به صورت ثابت و یا همان FIX می باشد و اندازه آن 2/7 تا 12 میلی متر می باشد.

ویژگی دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HDW1000M

از ویژگی های بارز این دوربین به SMART IR بودن آن که همان ویژگی دید در شب می باشد می توان اشاره کرد. میزان برد دید در شب آن حدود 30 متر می باشد. دارای منوی OSD است. دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HDW1000M دارای قابلیت فیتر نور مازاد DWDR و HLC ، همچنین فیلتر رنگ سفید یا همان AWB ، ترمیم تصویر در نور کم AGC ، قابلیت بالانس نور پس زمینه BLC ، و همچنین حالت شب و روز که همان ICR می باشد را پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که حالت وضوح لحظه این به صورت 2DNR است.

دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HDW1000M دارای دو خروجی HD و SD به صورت فیش BNC می باشد. این دوربین IP67 می باشد ، یعنی ضد آب و ضد گرد و غبار . در اصطلاح این دوربین دارای مقاومت استاندارد در برابر آب و گرد و غبار می باشد. برق مصرفی این دوربین نیز 12 ولت DC می باشد.

ابعاد دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HDW1000M

ابعاد دوربین مداربسته داهوا مدل ویژگی دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HDW1000M

نحوه نصب دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HDW1000M

دوربین مداربسته داهوا مدل ویژگی دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HDW1000M

30 عدد محصول که در همین دسته بندی قرار دارند :