قبل از خرید بخوانید

برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته بهتر است ابتدا از گارانتی معتیر آن مطمئن شوید. در بازار مداربسته متاسفانه دوربین ها و سیستم های مداربسته بی کیفیت و ارزان قیمت فراوان است. و بعضی افراد سود جو فقط به دنبال فروش دوربین مداربسته خود هستند و توجهی به نیاز مصرف کنندگان ندارند. این وب سایت تنها برای فروش دوربین مداربسته طراحی نشده و شما میتوانید از مطالب آموزنده و فنی درباره انواع دوربین مداربسته استفاده کنید تا قبل از خرید و نصب سیستم مداربسته خود با اطلاع کامل به سمت خرید آنها بروید.

تماس با ما

خط‌هاي فوري ما از 7 تا 24 در دسترس مي باشند

تلفن:02188062062

تماس با خط‌هاي فوري ما

دوربین های 4in1

نوشته شده توسط: امیر مالک دسته: تکنولوژی روز دنیا تاریخ: یکشنبه, ژوئیه 3, 2016 دیدگاه: 0 بازدید: 463

دوربین های 4 in 1

 

تکنولوژی جدید و انحصاری از کمپانی JUAN

با توجه به اینکه در بازار دوربین مدار بسته میل مشتریان به تصاویر با کیفیت HD و قیمت مناسب می باشد لذا سیستم های آنالوگ HD دارای محبوبیت صد چندانی در این بازار شده است.

از مهمترین تکنولوژی هایی که اخیرا در بازار موجود است عبارتند از :

HDTVI, AHD, HDCVI

کمپانی JUAN در سال 2015 در ایران فروش بسیار خوبی داشته است و دارای محبوبیت زیادی است. این بار JUAN تصمیم به تولید دوربی و دستگاه های 4in1 گرفته است. این تکنولوژی این امکان را به شما می دهد که هر کدام از حالت های :

HDTVI, AHD, HDCVI, ANAHOG را برای دوربین خود مشخص کنید. همچنین برای استفاده از چند دوربین با کیفیت ها و تکنولوژی های مختلف می توانید از یک دستگاه 4in1 شرکت JUAN استفاده کنید، در این صورت هم در هزینه صرفه جویی شده است و هم از تمامی دوربین ها با کیفیت های مختلف استفاده خواهید کرد.

برای اطلاع از توضیحات فنی و قیمت این محصولات به وبسایت مرکز JUAN به نشانی زیر مراجعه نمایید.

WWW.JUANCENTER.COM

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید