قبل از خرید بخوانید

برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته بهتر است ابتدا از گارانتی معتیر آن مطمئن شوید. در بازار مداربسته متاسفانه دوربین ها و سیستم های مداربسته بی کیفیت و ارزان قیمت فراوان است. و بعضی افراد سود جو فقط به دنبال فروش دوربین مداربسته خود هستند و توجهی به نیاز مصرف کنندگان ندارند. این وب سایت تنها برای فروش دوربین مداربسته طراحی نشده و شما میتوانید از مطالب آموزنده و فنی درباره انواع دوربین مداربسته استفاده کنید تا قبل از خرید و نصب سیستم مداربسته خود با اطلاع کامل به سمت خرید آنها بروید.

تماس با ما

خط‌هاي فوري ما از 7 تا 24 در دسترس مي باشند

تلفن:02188062062

تماس با خط‌هاي فوري ما

سیستم اورکواکسیال در AHD

نوشته شده توسط: امیر مالک دسته: آموزشی تاریخ: سه‌شنبه, اوت 23, 2016 دیدگاه: 0 بازدید: 410

نکته مهم و جالبی که اکثر دوستان و همکاران نمی دانند این است که در نسل جدید دوربین های مدار بسته که AHD نام دارند که البته در برندهای معتبر به این اسامی نیز تولید شده اند (AHD – HDCVI – Turbo HD) یک امکان بسیار کاربردی و مهم وجود دارد به نام اورکواکسیال (Over Coaxial) .

همانطور که می دانیم برای چرخش و فرمان دوربین های Speed dome در سیستم های آنالوگ یک کابل فرمان از دستگاه یا کنترلر تا دوربین کشیده می شد. در کارت های DVR نیز چنین موضوعی وجود داشت که باید به وسیله تبدیل RS232 به RS485 این کار انجام داده می شد.

و حالا آن نکته مهم همین جاست که در سیستم های AHD عمل فرمان و همچنین دسترسی به منوی دوربین های OSD از طریق همان کابل تصویر کواکسیال انجام میگیرد.

البته در صورت نیاز به کیبورد کنترلر می توان طبق روال گذشته یک کابل فرمان نیز از دوربین به کیبورد کنترلر نیز کشیده می شود. در کل می توان گفت که کلیه فرامین توسط دستگاه DVR انجام میگیرد که با این رویه سیستم rs485 منسوخ خواهد شد.

کانال رسمی ما در تلگرام 

گروه تلگرام همکاران ( فقط همکاران وارد شوند ) 

صفحه رسمی ما در اینستاگرام 

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید