قبل از خرید بخوانید

برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته بهتر است ابتدا از گارانتی معتیر آن مطمئن شوید. در بازار مداربسته متاسفانه دوربین ها و سیستم های مداربسته بی کیفیت و ارزان قیمت فراوان است. و بعضی افراد سود جو فقط به دنبال فروش دوربین مداربسته خود هستند و توجهی به نیاز مصرف کنندگان ندارند. این وب سایت تنها برای فروش دوربین مداربسته طراحی نشده و شما میتوانید از مطالب آموزنده و فنی درباره انواع دوربین مداربسته استفاده کنید تا قبل از خرید و نصب سیستم مداربسته خود با اطلاع کامل به سمت خرید آنها بروید.

تماس با ما

خط‌هاي فوري ما از 7 تا 24 در دسترس مي باشند

تلفن:02188062062

تماس با خط‌هاي فوري ما

ویدیو بالن چیست؟

نوشته شده توسط: امیر مالک دسته: آموزشی تاریخ: چهارشنبه, اوت 24, 2016 دیدگاه: 0 بازدید: 627

 

ویدیو بالن وسیله ای است که با آن می توان از طریق کابل شبکه تصاویر دوربین مدار بسته آنالوگ را به دستگاه های ضبط DVR متصل کرد.

عموما ویدیو بالن به دو صورت اکتیو و پسیو تولید می شود.

پسیو : 

اکتیو :

ویدیو بالن های پسیو :

یک تبدیل ساده هستند که کابل شبکه به آن متصل می شود و در سر دیگر آن نیز به همین شکل به دستگاه ضبط متصل می شود. توجه داشته باشید که ویدیو بالن های پسیو فقط توانایی انتقال اطلاعات از یک دوربین را به وسیله کابل شبکه دارند.

ویدیو بالن های اکتیو :

این نوع از ویدیو بالن ها دارای یک آداپتور جهت تقویت کابل هستند که انتقال اطلاعات نیز به وسیله چهار رشته از درون کابل شبکه انجام می شود، در نهایت قابلیت انتقال تا 8 عدد دوربین را به این شکل دارا می باشد. توجه داشته باشید که در انتخاب ویدیو بالن باید دقت کنید و بعد از اتصال آن را در محفظه ای مناسب قرار دهید تا حرکت نکند و یا رطوبت باعث زنگ زدگی آن نیز نشود.

کانال رسمی ما در تلگرام 

گروه تلگرام همکاران ( فقط همکاران وارد شوند ) 

صفحه رسمی ما در اینستاگرام 

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید