قبل از خرید بخوانید

برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته بهتر است ابتدا از گارانتی معتیر آن مطمئن شوید. در بازار مداربسته متاسفانه دوربین ها و سیستم های مداربسته بی کیفیت و ارزان قیمت فراوان است. و بعضی افراد سود جو فقط به دنبال فروش دوربین مداربسته خود هستند و توجهی به نیاز مصرف کنندگان ندارند. این وب سایت تنها برای فروش دوربین مداربسته طراحی نشده و شما میتوانید از مطالب آموزنده و فنی درباره انواع دوربین مداربسته استفاده کنید تا قبل از خرید و نصب سیستم مداربسته خود با اطلاع کامل به سمت خرید آنها بروید.

تماس با ما

خط‌هاي فوري ما از 7 تا 24 در دسترس مي باشند

تلفن:02188062062

تماس با خط‌هاي فوري ما

چرا باید برای دستگاه های ضبط مداربسته از هارد مناسب استفاده کنیم؟

نوشته شده توسط: امیر مالک دسته: آموزشی تاریخ: پنجشنبه, اوت 25, 2016 دیدگاه: 0 بازدید: 572

این موضوع برای همه دوستان و همکاران روشن است و اکثریت به آن آگاهی دارند که در یک سیستم مداربسته که به هرشکلی از دیجیتال و آنالوگ ، یک یا چند هارد دیسک جهت ذخیره اطلاعات وجود دارد که به صورت مداوم و در 24 ساعت شبانه روز در حال کار کردن هستند .


توجه داشته باشید که هارد هایی که در آنها دیسک سخت وجود دارد از شروع زمانی که به برق متصل می شوند شروع به کار میکنند ، یا بهتر بگوییم این دیسک سخت روی محور خود مدام در حال چرخش است .


خب همانطور که مشخص است این محور بالاخره یک طول عمر مفید و مشخص دارد ، که بعد از گذشت مدتی از کار خواهد افتاد
هارد هایی که دارای دیسک سخت هستند عموما برای کامپیوتر ها تولید می شوند که بالخره برای استراحت سیستم و کاربر آن ، خاموش خواهند شد و به شکل مداوم کار نمیکنند.


کمپانی وسترن دیجیتال یک استاندارد برای تولید هارد های خود دارد که میزان سرعت و مقاوت هارد دیسک های تولیدی خود را با رنگ های متفاوت نشانه گذاره میکند.


به عنوان مثال هارد های سبز و آبی برای کامپیوتر ها بوده و به ترتیب از لحاظ قیمت و کیفت رو به صعود میروند.
مناسب ترین و به صرفه ترین هارد دیسک برای دستگاه های ضبط مداربسته هارد دیسک وسترن بنفش WESTERN purple است ، به دلیل آن که به صورت مداوم در حال کار کردن است .


در مقاله های گذشته به موضوع استفاده از هارد های پرسرعت SSD پرداخته شد که در اینجا بازهم این موضوع را پیشنهاد میکنیم ،چون بازده ای که در آزمایشات به ما داده است بسیار شگفت انگیز بوده . مکانیزم این هارد های SSD کاملا با هارد های معمولی که به صورت دیسکی هستند متفاوت است ، به طوری که آنها توسط آی سی اطلاعات را دخیر میکنند . همانند فلش دیسک ها.


با این اوصاف میزان سرعت انتقال و جابجایی اطلاعات بسیار بالا تر از هاردهای معمولی میباشد و مهم تر از آن بر اثر جابجایی و تکان های ناگهانی مشکلی برای آنها به وجود نخواهد آمد

کانال رسمی ما در تلگرام 

گروه تلگرام همکاران ( فقط همکاران وارد شوند ) 

صفحه رسمی ما در اینستاگرام 

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید