قبل از خرید بخوانید

برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته بهتر است ابتدا از گارانتی معتیر آن مطمئن شوید. در بازار مداربسته متاسفانه دوربین ها و سیستم های مداربسته بی کیفیت و ارزان قیمت فراوان است. و بعضی افراد سود جو فقط به دنبال فروش دوربین مداربسته خود هستند و توجهی به نیاز مصرف کنندگان ندارند. این وب سایت تنها برای فروش دوربین مداربسته طراحی نشده و شما میتوانید از مطالب آموزنده و فنی درباره انواع دوربین مداربسته استفاده کنید تا قبل از خرید و نصب سیستم مداربسته خود با اطلاع کامل به سمت خرید آنها بروید.

تماس با ما

خط‌هاي فوري ما از 7 تا 24 در دسترس مي باشند

تلفن:02188062062

تماس با خط‌هاي فوري ما

IDNR چیست؟

نوشته شده توسط: امیر مالک دسته: آموزشی تاریخ: دوشنبه, اوت 29, 2016 دیدگاه: 0 بازدید: 510

به دنبال افزایش کیفیت و رزولوشن دوربین های تحت شبکه و به دلیل افزایش حجم تصاویر ارسالی، روز به روز نیاز به افزایش پهنای باند و همچنین فضای ذخیره سازی بیشتر احساس می شود. فناوری منحصر به فرد IDNR دوربین های کمپانی Bosh با تلفیق مکانیزم کاهش نویز بر روی مجموعه فریم های تصاویر و همچنین شناسایی موارد متحرک مبتنی بر پردازش (CBIT) و اعمال اولویت در قسمتهای مهم، می تواند در محیط های داخلی تا 58 درصد و خارجی تا 40 درصد از پهنای باند اشغال شده توسط دوربین، فضای ذخیره سازی و در نهایت هزینه تمام شده بکاهند.

 دوربین های مگاپیکسل تصاویری شفاف و با اطلاعات تصویری بیشتری را به نمایش در می آورند، اما این تصاویر تا حدودی گران تمام می شود. حجم داده های مورد نیاز برای انتقال و ذخیره سازی این تصاویر به طور فزاینده ای بالا رفته است. پهنای باند مورد نیاز این محیط ها در زیر ساخت های شبکه و افایش ظرفیت ذخیره سازی لازم به شکل محسوسی به هزینه های کلی سیستم IP می افزایند. هزینه های ذخیره سازی در نهایت می تواند باعث پیروزی شرکتی دیگر در پروژه شود. بهترین نقطه برای کاهش این هزینه ها، در منبع یعنی همان دوربین است. در اینجا، نوعی راهکار مورد استفاده قرار گرفته تا کمیت داده ها را در عین حفظ کیفیت تصاویر کاهش دهد. 

منبع : دنیای حفاظت
دوربین دات کام
Www.2rbin.com
#cctv
#دوربین_مدار_بسته
#دوربین_مداربسته

کانال رسمی ما در تلگرام 

گروه تلگرام همکاران ( فقط همکاران وارد شوند ) 

صفحه رسمی ما در اینستاگرام 

برچسب‎ها: IDNR چیست؟

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید