قبل از خرید بخوانید

برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته بهتر است ابتدا از گارانتی معتیر آن مطمئن شوید. در بازار مداربسته متاسفانه دوربین ها و سیستم های مداربسته بی کیفیت و ارزان قیمت فراوان است. و بعضی افراد سود جو فقط به دنبال فروش دوربین مداربسته خود هستند و توجهی به نیاز مصرف کنندگان ندارند. این وب سایت تنها برای فروش دوربین مداربسته طراحی نشده و شما میتوانید از مطالب آموزنده و فنی درباره انواع دوربین مداربسته استفاده کنید تا قبل از خرید و نصب سیستم مداربسته خود با اطلاع کامل به سمت خرید آنها بروید.

تماس با ما

خط‌هاي فوري ما از 7 تا 24 در دسترس مي باشند

تلفن:02188062062

تماس با خط‌هاي فوري ما

مردم چگونه دوربین های پلیس را دور میزنند ؟

نوشته شده توسط: امیر مالک دسته: آموزشی تاریخ: شنبه, اوت 27, 2016 دیدگاه: 0 بازدید: 789


بعد از نصب دوربین های راهنمایی و رانندگی ، خودرو های متخلف به ازای هربار عبور از مقابل این دوربین ها در محل های غیر مجاز حدود 30 هزار تومان جریمه می شوند.
متاسفانه از آنجایی که هنر نزد ایرانیان است و بس عده ای از همطنان ما با انجام کارهای عجیب و ابتکارانه سعی بر پنهان کردن پلاک خود از دیدرس دوربین ها هستند.
از اقدامات رایج میتوان به کمک گرفتن یک شخص یا موتور سیکلت برای اسکورت و پنهان کردن پلاک اشاره کرد که آن فرد در ازای انجام چنین حرکتی چیزی حدود پنچ تا ده هزار تومان دریافت میکند.


باید خاطر نشان کنیم که افرادی که از این راه دوربین های پلیس را دور میزنند ، اگر در محدوده غیر مجاز توسط پلیس راهنمایی رویت شوند بلافاصله خودرو آنها جریمه و راهی پارکینگ خواهد شد. روش های دیگری هم برای پوشاندن پلاک ابداع شده است مثل باز کردن درب صندوق عقب یا برف شادی روی پلاک ، چسباندن آدامس ، کاغذ ، مقوا و ....
مورد مهم دیگری هست که باید اشاره کرد .


اسپری تافت مو پلاک را محو نمیکند.


عده ای از دوستان بر این گمان هستند که تافت مو باعث براق شدن و منعکس شدن نور خواهد شد و پلاک توسط دوربیم ها قابل شناسایی نخواهد بود . در اینباره باید بگوییم طبق آمار، این روش در نود درصد مواقع کار نمیکند و دوربین ها موفق به ثبت پلاک خواهند شد.


همچنین باید اشاره کرد افرادی که اقدام به مخدوش کردم پلاک خودروی خود میکنند ، اگر توسط گشت سیار پلیس رویت شوند علاوه بر توقیف خودرو و جریمه به شش ماه تا یکسال حبس مجازات خواهند شد . توجه داشته باشید که مخدوش کردم پلاک خودرو علاوه بر جرم رانندگی ، جرم اجتماعی و جعل محسوب میشود.


دوربین دات کام
Www.2rbin.com
#cctv
#دوربین_مدار_بسته
#دوربین_مداربسته

کانال رسمی ما در تلگرام 

گروه تلگرام همکاران ( فقط همکاران وارد شوند ) 

صفحه رسمی ما در اینستاگرام 

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید