قبل از خرید بخوانید

برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته بهتر است ابتدا از گارانتی معتیر آن مطمئن شوید. در بازار مداربسته متاسفانه دوربین ها و سیستم های مداربسته بی کیفیت و ارزان قیمت فراوان است. و بعضی افراد سود جو فقط به دنبال فروش دوربین مداربسته خود هستند و توجهی به نیاز مصرف کنندگان ندارند. این وب سایت تنها برای فروش دوربین مداربسته طراحی نشده و شما میتوانید از مطالب آموزنده و فنی درباره انواع دوربین مداربسته استفاده کنید تا قبل از خرید و نصب سیستم مداربسته خود با اطلاع کامل به سمت خرید آنها بروید.

تماس با ما

خط‌هاي فوري ما از 7 تا 24 در دسترس مي باشند

تلفن:02188062062

تماس با خط‌هاي فوري ما

آیا امکان حذف قسمتی از تصاویر ضبط شده دوربین مدار بسته وجود دارد یا خیر؟

نوشته شده توسط: امیر مالک دسته: آموزشی تاریخ: یکشنبه, اوت 21, 2016 دیدگاه: 0 بازدید: 5995

این موضوع برای بسیاری از کاربران سیستم های مدار بسته مهم است که که بدانند آیا می توانند قسمتی از تصاویر ضبط شده دوربین های خود را پاک کنند یا خیر؟

پاسخ این سوال بستگی به نوع سیستم مدار بسته موجود دارد. متاسفانه کلیه دستگاه های ضبط استاندارد (HVR,DVR,NVR) که وارد ایران می شوند، برای پاک کردن قسمت خاصی از تصاویر ضبط شده هیچ ابزاری در دست کاربر قرار نمی دهند. بنابر این در صورت اهمیت حذف تصویر مورد نظر مجبور هستیم که کلیه تصاویر را به صورت یکجا پاک کنیم. که به آن فرمت کلی نیز می گوییم.

پاک کردن قسمتی از تصویر ضبط شده دوربین های مدار بسته فقط و فقط در سیستم های تحت شبکه که در آن ها تصاویر در کامپیوتر سرور ذخیره می شود امکان پذیر است. توجه داشته باشید که فرمت فایل های ضبط شده نیز باید به فرمت های رایج بوده و قابل پخش با پلیرهای معمولی باشد.

این کار تنها در این سیستم قابل انجام است وحتی در سیستم آنالوگ که تحت شبکه کار می کند امکان پذیر نیست. حتی در مواردی که از کارت DVR برای ذخیره تصاویر مدار بسته استفاده می کنیم نیز توسط نرم افزار فیلم های ضبط شده، کدگذاری می شود و امکان پاک کردن قسمتی از تصاویر ضبط شده وجود نخواهد داشت . ممکن است که در سریال ها و فیلم های سینمایی دیده باشید که شخصی قسمتی از تصاویر دوربین های مدار بسته را پاک می کند، در این مورد بایذ بدانید که سیستم آنها یا تحت شبکه است و یا این کار بیشتر جنبه تخیلی داشته است.

 

کانال رسمی ما در تلگرام 

گروه تلگرام همکاران ( فقط همکاران وارد شوند ) 

صفحه رسمی ما در اینستاگرام 

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید