قبل از خرید بخوانید

برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته بهتر است ابتدا از گارانتی معتیر آن مطمئن شوید. در بازار مداربسته متاسفانه دوربین ها و سیستم های مداربسته بی کیفیت و ارزان قیمت فراوان است. و بعضی افراد سود جو فقط به دنبال فروش دوربین مداربسته خود هستند و توجهی به نیاز مصرف کنندگان ندارند. این وب سایت تنها برای فروش دوربین مداربسته طراحی نشده و شما میتوانید از مطالب آموزنده و فنی درباره انواع دوربین مداربسته استفاده کنید تا قبل از خرید و نصب سیستم مداربسته خود با اطلاع کامل به سمت خرید آنها بروید.

تماس با ما

خط‌هاي فوري ما از 7 تا 24 در دسترس مي باشند

تلفن:02188062062

تماس با خط‌هاي فوري ما

سرویس و نگهداری دوربین های مداربسته

نوشته شده توسط: امیر مالک دسته: آموزشی تاریخ: دوشنبه, اوت 22, 2016 دیدگاه: 0 بازدید: 626

همانطور که میدانیم یک سیستم مداربسته همانند سایر سیستم های الکترونیکی و برقی ، نیازمند بازبینی و چکاپ به صورت دوره ای و منظم می باشد . تفاوت عمده سیستم های مداربسته نسبت به سایر سیستم های موجود ، این است که بازه زمانی جهت بازبینی و چکاپ آن کوتاه تر است .
یعنی بسته به وسعت سیستم موجود به طور میانگین باید هر ماه یک بار ، توسط کارشناس مربوطه بررسی شود ، که در صورت وجود مشکلات، برطرف گردد.
عمده مشکلات متعارفی که معمولا در اکثر سیستم ها محتمل است به این شرح است که باید به صورت دوره ای مرتفع گردد.
نظافت پیرامونی دوربین ها.
دوربین هایی که در محیط های بیرونی و ( outdoor ) نصب میشوند و در معرض بارش های جوی و گردو غبار قرار میگیرند، باید به صورت دوره ای و منظم نظافت شوند.
چون سعی می شود که دوربین مداربسته در امن ترین نقطه ممکن نصب شود ، در موارد بسیاری شاهد بودیم که پرندگان به تبعیت از اینکه این مکان امن بوده و قابل دسترس نیست اقدام به ساختن آشیانه روی دوربین میکنند ، که در این مورد باید سعی شود که با کمال احتیاط آن را به نقطه دیگری منتقل کنیم.


در موارد قطعی تصاویر
اینکه تصاویر دوربین مداربسته بعد از گذشت مدتی ممکن است قطع شود ، یک موضوع طبیعی ست . منتها میشود با صرف کمی بیشتر در هزینه ها از آداپتور های مرغوب تر استفاده کرد که این بازه زمانی قطعی تصاویر طولانی تر شود.
در اکثر موارد سوختن آداپتور ها منجبر به قطعی تصاویر می شود.
پس یادمان باشد همه نوع سیستم مداربسته تصویری نیاز به سرویس و نگهداری دوره ای دارد تا از راندمان و بازده آن کاسته نشود.

کانال رسمی ما در تلگرام 

گروه تلگرام همکاران ( فقط همکاران وارد شوند ) 

صفحه رسمی ما در اینستاگرام 

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید